Záruky

V případě, že Vás z důvodu takzvané vyšší moci nevyzvedneme ve Vámi zadaný čas, máte nárok na finanční kompenzaci.

V případě, že nemůžete nalézt našeho řidiče, okamžitě nás kontaktujte na telefoním čísle +420 731 22 44 55. Jestliže nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni s našimi službami, máte nárok na vrácení peněz dle našich smluvních podmínek.

Eventuelní kompenzací se rozumí částka, která však je maximálně do výše 100 % domluvené ceny.

Platby

Přijímáme platby v hotovosti v měnách CZK, EUR, GBP, USD. Pokud jste si zároveň objednali i zpáteční transfer, uhraďte prosím celkovou částku najednou již při první cestě našemu řidiči, obdržíte od něj potvrzení o zaplacení celé částky.

Storno

Jestliže potřebujete stornovat Vaši objednávku, informujte nás o tom alespoň 2 hodiny předem. Pokud tak učiníte, bude vše v pořádku a nebudou Vám naúčtovány žádné storno poplatky. Storno akceptujeme telefonicky, SMS +420 731 22 44 55, nebo emailem info@advanced-limousine.cz

Změny

Jestliže potřebujete udělat jakoukoliv změnu ve Vaší objednávce, stačí, když nás budete informovat telefonicky či SMS +420 731 22 44 55, nebo emailem info@advanced-limousine.cz
Veškeré změny v objednávce jsou zdarma.

Ve všech uvedených cenách za transfer/přepravu není započteno spropitné pro řidiče. Pokud tedy budete s našimi službami spokojeni, je výše spropitného plně na Vaší vůli.