Vážené dámy a vážení pánové,

Rádi bychom vám nabídli naše služby v oblasti přepravy osob a V.I.P. servisu v České republice.
Dovolte nám, abychom se Vám představili. Advanced Limousine Service je dopravní společnost působící v oblasti dopravy a VIP služeb od roku 2007.
Poskytujeme dopravní služby luxusními vozy Audi, Mercedes nebo Škoda pro jednotlivce, firmy, hotely a cestovní kanceláře v Praze a v zahraničí. Nabízíme prvotřídní dopravu za přijatelnou cenu nejen osobními vozy ale i mikrobusy. Naše služby lze využít kdykoliv a na cokoliv. Jako business taxi pro každodenní cestování po Praze i do zahraničí nebo také jako dopravu na svatby.

Nabízíme vysokou profesionalitu v tomto oboru. Naši řidiči jsou pečlivě vybíráni a proškolováni, hovoří anglicky, německy nebo rusky a mají odpovídající kulturu vystupování a oblékání. Máme mnoho spokojených klientů, které jsme vždy dovezli v pořádku a včas po celé České republice i do zahraničí.

Pevně věříme, že Advanced Limousine Service splní veškeré Vaše požadavky a budete s našimi službami maximálně spokojeni. Exclusive Limousine Service je Váš spolehlivý partner pro bezpečné, diskrétní a pohodlné cestování po celé České Republice i v zahraničí.

Advanced Limousine Service